Megoldatlan

Elhagyott auto

Randszam nelkuli auto

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Zöldséges u. 9

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Kerek Fric bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Ködös utca (XVI. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Iglói utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Közterületen hagyott gazdátlan jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Klauzál utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére