Megoldásra vár

Megsüllyedt parkoló

Anonim Járókelő

A képen látható parkoló terület teljesen megsüllyedt, kimosódott, kikopott a töltő anyag. Esőzés után még a képen láthatónál is jobban megáll benne a víz, így parkolásra teljesen alkalmatlan. Kérnénk szépen a probléma megoldását.
Pontos helye: 47.598853, 19.060194

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gyűrű u. 12

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00073769 számú bejelentésben jelzett megsüllyedt parkolóval kapcsolatban tájékoztatom, hogy idén már nem áll rendelkezésre a költségvetésből összeg ezen munkálatokra. A...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    III. Kiskorona utca kátyúzása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kiskorona utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyúk az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kabar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Remete köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére