Megoldott

Gyula utcai buszmegálló

Vajon ebbe a buszmegállóba buszon kívül,hogy lehet eljutni?És miért van itt megálló?

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, X. kerület

Hozzászólások

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    November 2.-ától a megálló áthelyezésre került, közvetlenül a Gyula utca torkolata elé.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (7374)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A buszmegálló mögött lévő üzem dolg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentést elküldtem, de a választ én is meg tudom adni a BKK helyett. A buszmegálló mögött terül el a Flextronix gyára, ide sokan a busszal jutnak el, ezért van itt ez a megálló.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Sztrinkó Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bokor a villamosvágány végén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kápolna utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Nem működő lift

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Balázs
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Pillangó utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó Budapest logo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kassai utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére