Megoldatlan

Teljesen kifehéredett KRESZ-tábla

Frissítés:
Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.
2020. december 08. 11:00
Beszéltem velük telefonon, kiderült, hogy a Honvédség szállójaként üzemel, és nem normál szállodaként.

Frissítés:
Bertalan Balázs hozzászólt a bejelentéshez.
2020. november 13. 01:02
Melyik szállodáról lehet szó? 2014-es utcafelvételeken még látszódik a Patria Hotel felirat, de ez leszerelésre került 2019-re. Jelenleg nem találunk információt azzal kapcsolatban, hogy mi üzemel az épületben. Tudsz nekünk ebben segíteni? :)

Frissítés:
Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.
2020. november 12. 16:57
Az üzemeltető szállodának nem lehet írni ezzel kapcsolatban?

Frissítés:
Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.
2020. november 06. 12:35
Tisztelt Járókelő Egyesület!
Tisztelt Bejelentő!

A tárgyi tábla nincs üzemeltetésünkben, melyet már korábban megírtunk a bejelentőnek.. A tábla cseréje az érintett terület tulajdonosának a feladata.

Üdvözlettel:

BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
Forgalomtechnikai Igazgatóság
[Leírás: cid:image003.png@01D11566.A77E1300]
e-mail: budapestkozut@budapestkozut.hu Web: www.budapestkozut.hu
Székhely: 1115 Budapest, Bánk bán u. 8-12. | Postacím: 1518 Pf.: 86.

Frissítés.
Kérem, cseréljék a képen látható táblát!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 112

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, cseréljék a képen látható táblát!"-ról "Frissítés: Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez. 2020. december 08. 11:00 Beszéltem velük telefonon, kiderült, hogy a Honvédség szállójaként üzemel, és nem normál szállodaként. Frissítés: Bertalan Balázs hozzászólt a bejelentéshez. 2020. november 13. 01:02 Melyik szállodáról lehet szó? 2014-es utcafelvételeken még látszódik a Patria Hotel felirat, de ez leszerelésre került 2019-re. Jelenleg nem találunk információt azzal kapcsolatban, hogy mi üzemel az épületben. Tudsz nekünk ebben segíteni? :) Frissítés: Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez. 2020. november 12. 16:57 Az üzemeltető szállodának nem lehet írni ezzel kapcsolatban? Frissítés: Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban. 2020. november 06. 12:35 Tisztelt Járókelő Egyesület! Tisztelt Bejelentő! A tárgyi tábla nincs üzemeltetésünkben, melyet már korábban megírtunk a bejelentőnek.. A tábla cseréje az érintett terület tulajdonosának a feladata. Üdvözlettel: BUDAPEST KÖZÚT Zrt. Forgalomtechnikai Igazgatóság [Leírás: cid:image003.png@01D11566.A77E1300] e-mail: budapestkozut@budapestkozut.hu Web: www.budapestkozut.hu Székhely: 1115 Budapest, Bánk bán u. 8-12. | Postacím: 1518 Pf.: 86. Frissítés. Kérem, cseréljék a képen látható táblát!"-ra.

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Beszéltem velük telefonon, kiderült, hogy a Honvédség szállójaként üzemel, és nem normál szállodaként.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Omar!
    Tudsz esetleg segíteni nekünk, hogy mi a Hotel Patria email címe? Ennek hiányában arra kérnénk, hogy hívd fel őket a tábla ügyében.
    Előre is köszönjük.
    A Járókelő csapatának nevében:
    Máté
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!

    Most is a Pátria Hotel van ott, és hívható a telefonszámuk.
  • Bertalan Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Melyik szállodáról lehet szó? 2014-es utcafelvételeken még látszódik a Patria Hotel felirat, de ez leszerelésre került 2019-re. Jelenleg nem találunk információt azzal kapcsolatban, hogy mi üzemel az...
  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Az üzemeltető szállodának nem lehet írni ezzel kapcsolatban?
  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A tárgyi tábla nincs üzemeltetésünkben, melyet már korábban megírtunk a bejelentőnek.. A tábla cseréje az érintett terület tulajdonosának a feladata.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kopott táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ipartelep utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kifakult tábla 3

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kerepesi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére