Megoldott

Elhagyott autó

Nincs rajta rendszám

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Sárgarózsa u. 6b

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Cziráki utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott VW Golf

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Zsélyi Aladár utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére