Megoldott

betört telefonfülke

FRISSÍTÉS 2020.11.17.:
beüvegeztèk, de a szilànkok a földön maradtak

-------------------------------

betört telefonfülke

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 5

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    itt màr csak pàr szilànkot làttam, szerintem lezàrhatjàtok. köszi
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés leírását "betört telefonfülke"-ról "FRISSÍTÉS 2020.11.17.: beüvegeztèk, de a szilànkok a földön maradtak ------------------------------- betört telefonfülke"-ra.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    beüvegeztèk, de a szilànkok a földön maradtak
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére