Megoldatlan

Elhagyott auto

Elhagyott auto

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Cibakháza u. 34

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Kerek Fric bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Ködös utca (XVI. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Iglói utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kérelemre ideiglenesen kivonva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére