Megoldatlan

Itt régebben park vol

De legalábbis zöldfelület.
Mostanság meg parkol mindenki mindenfelé.
Normális ez???
Helyszín: Szabó Ervin utca - Vak Bottyán utca - Névtelen utca közti terület a BKV parkoló mellett.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Kőbánya-Kispest M

Hozzászólások

  • H B Lotti lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@hivatal.kispest.hu címre 2020. november 5-én érkezett, 73436. számú bejelentés szabálytalanul várakozó gépjárművekre. A Kispesti Rendészeti Központ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ "-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Biciklin Tekerek bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdára belógó növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Puskás Ferenc utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Őszi avar elszáílltása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Batthyány utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Facsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére