Megoldásra vár

Diósdi utca Kátyúk

Újból kimosta a víz a gödröket, Kérjük a tél előtti feltöltését.
Végig az egész utca, ( nem aszfaltos).
A kép nem friss, de most is ugyan ilyen...

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Diósdi u. 101

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    AZONOSÍTÓ
    JAROKELO-BUDAPEST-00073431

    Tisztelt Cím!

    Az út javítását megrendeltük. Az út javítása november hónapban megtörténik.

    Tisztelettel:
    Nagy Zsigmond
    Budafok-Tétény Budapest XXII. kerület Önko...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület

  • Garbóczi Antal bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    otthagyott felbontott terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mária Terézia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Áron utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére