Megoldásra vár

Kátyúk a San Marco utcán

A San Marco u. Kiscelli u és Föld u közötti részén több mély kátyú is van amelyek az utcában lévő építkezés és a 2 oldali parkolás miatt nehezen vagy nem is kerülhetőek ki ezért balesetveszélyesek.
Kérjük szíves intézkedésüket.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, San Marco u. 57

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    A 00073427 számú levelére válaszolva tájékoztatom, hogy a San Marco utcában található, indokolt, üzemeltetés keretein belül kezelhető úthibák javítására vonatkozóan a mu...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Bejelentését köszönjük!

    Budapest, 2020. október 28.

    J
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Tóth család bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Textilgyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megsüllyedt parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére