Válaszra vár

Kiégett lámpa a villamosmegállóban

Kiégett a lámpa pont a lépcsőnél. Kérem cseréljék! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Lehel utca / Róbert Károly körút

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére