Megoldott

Mozgólépcső

Egy éven belül harmadszor van lezárva a Köki metró hoz vezető mozgólépcső. Ha pár évvel a beüzemelés után ilyen megbízhatatlan, akkor mi lesz évek múltán,?

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (7337)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Kőbánya-Kispest végállomáson a metr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Kocsis Béla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó Budapest logo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kassai utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csikkek a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére