Válaszra vár

Régi térkép

Kérem bontsák el a táblát vagy felújítás után helyezzék át egy frekventáltabb helyre! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ányos u. 1

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére