Válaszra vár

otthagyott felbontott terület

Anonim Járókelő

"kátyú a járdán" otthagyott felbontott terület Budafokon. Kordonok a fa mellett távolabb.
2020-10- 24

Várható a munka befejezése valamikor? Vagy ha még dolgoznak rajta, a munkaterület megfelelő körbekerítése?

Budapest, Mária Terézia u. 20-22, 1221 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Mária Terézia u. 20-22

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig nincs változás. 2020-11-13 este
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig nincs változás.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Áron utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére