Válaszra vár

1039 Attila utca 34. előtt kátyú

Anonim Járókelő

Kérném szíves segítségüket a járműveinkben esetleg bekövetkező kár megelőzésére.
A 1039 Bp. Attila utca 34. előtt jelentős méretű és mélységű kátyú van, ráadásul ez kétirányú forgalommal bíró útszakasz, valamint parkoló autók is vannak. Esetenként lehetetlen kikerülni, esőben pedig észrevenni. Az utcának ezen a szakaszán még jó pár helyen van kisebb úthiba. Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Attila u. 34

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Textilgyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megsüllyedt parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére