Válaszra vár

Kátyú (Mádi utca)

Mádi utcában a Mile kft. egyik kapujánál kátyú. Az útjavítást köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Ihász köz 8

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gödrök

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Harmat utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kàtyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kerepesi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére