Válaszra vár

Széklet és egyéb szemét a telefonfülkében, Dayka Gábor utca

A Dayka Gábor utca és Budaörsi út sarkán lévő telefonfülkében végezte el valaki a nagydolgát, de van itt hónapok óta itt felejtett pezsgős üveg és mindenféle egyéb szemét. A fülke össze is van firkálva "STOP 5G!" és egyéb feliratokkal is. Kétlem, hogy bárki rendeltetésszerűen használná a nyilvános állomást, ezért kérem a Magyar Telekomot, hogy inkább bontsa el azt, hacsak nem kötelezi rá jogszabály, rendelet, hogy a fülke itt üzemeljen. Fényképet inkább nem készítettem a gyomorforgató tartalom miatt, a csatolt képek a Google Street View-ból vannak.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 91

Hozzászólások

  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Nyilvános WC nincs Budapesten, de túl sok telefonfülke:). Fordítva kellene
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére