Megoldásra vár

Megrongált szobor

Anonim Járókelő

Kedves Járókelő Csapat!

Szeretném bejelenteni, hogy sajnos csúnyán megrongálták az alább látható szobrot. A Puskás Ferenc Stadion metró megálló Ifjúság úti kijáratánál, a Danubius Hotel előtt található.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ifjúság útja 3

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!

    Tudomásunk van a szobor állapotáról, annak felújítása a 2021. évi
    felújítási tervünkben szerepel.

    Üdvözlettel:
    --

    *[image: logo] Dr. Szerdahelyi Márk **oszt**ályveze*
    *tő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés megküldve a Budapest Galériának az info@budapestgaleria.hu email címre.
  • O. Vince elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • O. Vince megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére