Megoldott

Betört ajtóüveg a Széll Kálmán téren

A Széll Kálmán téren be van törve egy ajtó üvege, ezért az ajtó le is lett zárva. A metróból a mozgólépcső tetejére érve a tér közepe felé található az ajtó.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér 1025

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper hír, akkor most nem kell két évet várni a javításra és szülinapi tortával készülni az ajtónak :)
  • gusztos györgyi hozzászólt a bejelentéshez.

    okt. 24-én, szombaton már működött.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére