Megoldatlan

MAHART ponton kapcsolószekény össze van firkálva.

Korábbi ügyhöz kapcsolódik.
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/70060/osszefirkalt-bdk-ill-bkk-s-kapcsoloszekrenyek-2

A dobozról készített fotók alapján a lenti hajók áramellátásáért felel.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bem rkp. 55

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    A panaszokról és közérdekű bejelentésekről szóló 2013. évi CVXV. törvény által meghatározott 30 napos válaszadási határidőt a címzett 60 nappal túllépte, így a bejelentést Megoldatlan státusszal zártu...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: MAHART PassNave Személyhajózási Zrt.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rongált, mozgó pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Trágár graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rongált virágládák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére