Válaszra vár

Megdőlt tábla

Kérem javítsák meg a táblát! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Czetz János köz

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: OMV Hungária Kft

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "OMV Hungária Kft"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő közúti jelzőtáblát nem Részvénytársaságunk üzemelteti. Kérjük a karbantartásával kapcsolatban az üzemanyagtöltő állomás tulaj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére