Megoldásra vár

Befejezetlen járdajavítás Sümegvár-Sasadi

A Sasadi út 35-nél kicseréltek egy Telekomos fedlapot a járdán, de nem fejezték be körülötte az aszfaltozást, már egy hete biztos így van. Mikor megláttam, már megörültem, hogy végre készül a zebra és az útpadka lesüllyesztése :(
--> https://jarokelo.hu/53654

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sümegvár utca

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Keretcsere utáni járda burkolatának helyreállítása aszfaltozó cégnek kiadva.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére