Válaszra vár

játszótér játék leszakadt

Anonim Járókelő

Köteles játszótér mászóka egyik vége leszakadt / letört.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Csengery u. 1

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére