Megoldásra vár

3.kerület Törzs utca 1-2

Anonim Járókelő

3.kerület Törzs utca 1-2 sarkánál az ovi és a McDonald’s között a kanyarban 2 egymás mellett lévő mély kátyú van.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Törzs u. 2

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    A 00072925 számú bejelentésben jelzett, Törzs utca 1-2. számú ingatlanok környezetében található, indokolt, üzemeltetés keretein belül kezelhető úthibák javítására vonatk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fási Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Textilgyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megsüllyedt parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére