Megoldott

Fa maradvány a kerékpárúton és buszparkolova alakult út.

Anonim Járókelő

Fa maradvány a kerékpárúton és buszparkolova alakult út. A buszokrol leszallo és felszallo és.nyitott ajtók veszélyeztetik a kerékpáros közlekedést. A buszoknak a 10m re lévő fizetős parkolot kellene hasznalniuk, nem az úton parkolniuk.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva, ha masert nem, azota masik evszak lett :-/
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt van az esemeny: Albert Flórián út 14, 1097 Budapest ( 47.471245, 19.097412 )
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére