Megoldott

Életveszélyes villanyoszlop

A villanyoszlopot a szentlélek tartja, a 4 lábából egy szét van rohadva, bármikor kidőlhet egy autóra vagy járókelőre a több tonnás acéloszlop. A környéken a többi is hasonló állapotban van a kutyák vizelete miatt.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő adiwar hozzászólt a bejelentéshez.

    Az oszlopokat kicserélték, megoldott státusz
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk.

    A Budapest XIII. Pannónia u. 45-47. előtti címre érkezett közvilágítási hibabejelentését rögzít
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Járókelő adiwar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Leesett a rács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Közvágóhíd H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Nem működő lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budafoki elágazás (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére