Megoldott

Illegálisan lerakott építési törmelék

Soroksáron, a Meddőhányó utca Ráckevei Duna melletti részén építési törmeléket raktak le.
Kérném a Soroksári Önkormányzatot értesíteni.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Meddőhányó u.

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több zsák szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Templom utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Gané az út mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Der Komissar
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Fülöpszállás utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére