Válaszra vár

Hatalmas úthiba a Pelső utca - Fodor utca sarkánál

Anonim Járókelő

Tisztelt Közútkezelő!

A Pelsőc utca 6. szám előtt és a mellette lévő garázsoknál esős időben hatalmas tócsa szokott kialakulni. Kérem oldják meg a csapadék elvezetését, és az út helyreállítását.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Tornalja u. 14

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XII. kerület"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére