Megoldatlan

Parkolás füvön, járdán, baloldalon, szemben

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.02.03:

Négy (4) hónap a bejelentés óta, azóta SEMMI!

====

FRISSÍTÉS 2020. 12. 28.
Jelenleg is keresztül-kasul parkolnak, füvön, járdán, kapuban, és sokak a motort sem állítják le.
-----------

Szűk egyirányú utca a Sashalom utca. Aszfaltozás előtti életében még árok rendszerrel ellátott jó vízelvezető képességgel és csendességgel rendelkezett. Azóta hatalmas forgalom, szabálytalan parkolás éjjel-nappal, a járdák sem járhatóak gyalogosan.

"40.§. (2) Egyirányú forgalmi úton az úttest bal szélén akkor szabad megállni, ha a jármű mellett az úttest jobb széléig mérve legalább 5,5 méter szélességű hely marad."

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Sashalom u. 30

Hozzászólások

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését, ellenőrizni fogjuk.

    Közter
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A közterületesek meg sem állnak, hacsak nem parkolni jöttek ők is... A zöldterület, azaz füvön parkolás nem gyeprács, ahogy a legtöbb fotón látható! Komoly ismerethiánnyal szenved a hivatal!
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    XVI. ker. válasz alapján.
  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő, tisztelt Járokelő.hu!
    Kérem az ügy lezárását:

    - mert egy kivételével a gépjárművek ahogy a fotókon is látható, gyeprácson parkolnak és nem zöldterületen
    - intézkedni csak és ott a
    ...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2020. 12. 28. Jelenleg is keresztül-kasul parkolnak, füvön, járdán, kapuban, és sokak a motort sem állítják le. ----------- Szűk egyirányú utca a Sashalom utca. Aszfaltozás előtti életében még árok rendszerrel ellátott jó vízelvezető képességgel és csendességgel rendelkezett. Azóta hatal...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Négy (4) hónap a bejelentés óta, azóta SEMMI!
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Szűk egyirányú utca a Sashalom utca. Aszfaltozás előtti életében még árok rendszerrel ellátott jó vízelvezető képességgel és csendességgel rendelkezett. Azóta hatalmas forgalom, szabálytalan parkolás éjjel-nappal, a járdák sem járhatóak gyalogosan. "40.§. (2) Egyirányú forgalmi úton az úttest bal szélén akkor...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    folyamatos
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan!
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    40 nap telt el a bejelentés óta, ezidáig SEMMI! Katasztrofális a helyi hivatal hozzáállása. Ha annakidején nem így kivitelezik a kis utcát, most élhetőbb lehetne. Jelenleg is keresztül-kasul parkolnak...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szabályosan lehet itt parkolni? Gerlóczy u.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Gerlóczy utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolnak a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkolás zöldön

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére