Megoldott

Nyilvános WC-ként használt telefonfülke

A Kolosy téren levő telefonfülkét sok lecsúszott ember WC-ként használja, a bűz elviselhetetlen.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, piac I.emelet

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Szemét"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    A Telekomnak a település lélekszámának függvényében nyilvános fülkét üzemeltetnie _kell_, szerződések kötelezik erre. Nem bontja el, ha nem telepít helyette egy másikat a közelben.
  • K Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Persze ezt már nem a Telekom hatásköre (bár a fülke megszünetése szerintem elfogadható lépés lenne tőlük), hanem inkább több közterületi ellenőrzés kellene. A galambokat is etetik / eldobált szemetek...
  • K Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ennek örülök, de a jelenséget nem szünteti meg. Fel kéne számolni a fülkét, helyette egy nyitott segélykérőt, ha arra van igény. Gondolom az itt begyűjtött aprópénz nem von el jelentős profitot a cégtől.
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A telefonfülkét kitakarítottuk.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • K Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    WC-nek használják

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    0301-Kolosy tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Betört ablak az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére