Megoldott

Szemetes domboldal

Szemetes a domboldal. Szemetes a lépcső tetején lévő sövényzet. Kérem rendezzék a területet. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kitérő út

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére