Megoldott

Betontömb a kerékpársávban

Hatalmas betontömb, ami egy baleset után a kerékpársávra tolódott. Már pár hete így van szerintem.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Vizsla u. 1-3

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szent Boci hozzászólt a bejelentéshez.

    Réges-régen megoldva.
  • H David visszajelzésére vár.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    November 14-én így nézett ki.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A beton terelőelem helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    For
    ...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kapcsolódó bejelentés alapján megoldásra vár.
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • H David hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, ez ua. Köszi
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H David bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fehérre kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budaörsi út / Villányi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére