Megoldott

Elhagyott BMW Csepelen

Csepelen, a II. Rákóczi Ferenc út 253. előtt elhagyott BMW parkol. Hátsó ablakait betörték, gumik leeresztve.
Kérném a Csepeli Közterület-felügyelet értesítését.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc utca 253

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Fiat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    II. Rákóczi Ferenc utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Opel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Akácfa utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Budapest(Csepel), Szent Imre tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére