Megoldott

Kátyú Csepelen

Csepelen, a Baross utca és az egykori telefonközpont kereszteződéséhez közel kátyú éktelenkedik.
Kérném a Csepeli Városgazda értesítését.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 117

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Rátömködtek hideg aszfalttal, átmenetileg jó lesz. Köszönöm.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/5239/1/2020/V4

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Útépítési Csoportunk kapacitá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft.

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft.
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Pukli az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft.
    1211 Budapest, Árpád utca 1 (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére