Megoldott

Utcai lámpa nem világít

Utcai lámpa nem világít (bdk.hu-n nem akartam bejelenteni, mert nem titkosított módon továbbítja a személyes adatokat a honlapjuk).

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Köbölkút u. 40

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságun...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Siptár Ábel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére