Megoldott

Eldugult vízelnyelő

Csepelen Kossuth Lajos utca - Karácsony Sándor utca kereszteződésénél a zebrán áll a víz, ismét eldugult a vízelnyelő. Kérem tisztítsák ki! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 117

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Még november végén kicserélték mind a két oldalt a vízelnyelő rácsokat.
  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Meg is oldották.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szabadság utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére