Megoldott

Kátyú

Hónapok óta az út közepén tátong ez a kráter. Kéretik javítani, amíg az időjárás engedi.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Uzsoki Juing hozzászólt a bejelentéshez.

    Az útburkolat aszfaltozását elvégezték. Köszönjük!
  • Uzsoki Juing hozzászólt a bejelentéshez.

    Bár még válasz sem érkezett, a javítást megkezdték! A hibás útfelületből kivágták a javítandó részt, a terep aszfaltozásra előkészítve!
    "Újpest, ahol szeretünk élni!"
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Uzsoki Juing bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagy átmérőjű kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Harmincz Tibor
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Pintér József utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ugró Gyula sor állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ugró Gyula sor (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Neogrády Anikó
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére