Megoldott

Sötét jezőlámpák

Anonim Járókelő

A 11.kerületben az Irinyi József útnál sötétek a jelzőlámpák a gyalogos és autós forgalomnak egyaránt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Irinyi József u. 20

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Mehet megoldottra nyugodtan, ma működött megint
  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    A csapadékos, viharos időjárás miatt pár helyen tönkrement a jelzőlámpás rendszer.
    Tud róla az illetékes, ahogy e csomópontról is.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelntő!!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben pontosítsd bejelentésed leírását /csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is k
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére