Válaszra vár

Sehogy se jó

Korábban ez az oszlop a táblákkal a villanyoszlop mögött volt. Áthelyezték, hogy jobban látható legyen. Csak hogy jelenleg a virágoktól az EAK tábla egyáltalán nem látható. Tudom, hogy a virágokat hamarosan beszedik, de tavasszal újra kirakják. Szóval ez nem megoldás. Át kellene helyezni az oszlopot, vagy lejjebb rakni a táblákat.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 82

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez így felveti a közúti közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény gyanúját -- gondatlanságból is elkövethető.
    Sürgősen át kellene helyezni a virágot, tartós helyet találva neki.
    A közútkezelőnek meg...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére