Válaszra vár

Sérült kőkorona a Margitszigeten

Margitszigeten (budai oldal felé) az egyik koronáról letörték/letört a kereszt, kérem javítását.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest Margitsziget / Margit híd

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-113268/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Kulturális, Turisztikai,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére