Megoldott

Elhanyagolt Hengermalom út

Az egész hengermalom út a felújítás ellenére egyre inkább senkiföldjének tűnik, mintha nem lenne kezelője: gazos, részben kipusztult, részben túlterjeszkedő növényzet jellemzi, kitaposott zöldkazetták, szemét mindenfelé, a Fehérvári csomópontjában meg sem próbálta a kivitelező rendbe rakni a széttúrt növénykazettákat, nem ültették újra azokat, így még mindig poros csupasz, csak gyomok nőnek benne. Ahol van sövény, nincs nyírva, nyurgul fel, rálóg a járdára, kerékpárútra, egy oszlop tövében (a Szerémi csomópontnál) jókora facsemete töri a járdaburkolatot,az úttest szegélye mentén szemét, kosz és gyomok gyűlnek. Egy másik helyen egy fa nő rá a kerékpársávra, így a kerékpározók a forgalmi sávban kerülik azt, ami potenciálisan balesetveszélyes. Az egész nem úgy fest, mint egy frissen felújított útszakasz. Ha még mindig a kivitelező a felelős a karbantartásért, akkor tessék elővenni!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hengermalom út 8b

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00071934 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Elhanygaolt Hengermalom út"-ról "Elhanyagolt Hengermalom út"-ra.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Thursday, October 8, 2020 2:46 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére