Megoldott

Lomtalanítás utáni maradék

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Nemessuri Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott gyorsan.
  • Nemessuri Péter visszajelzésére vár.

  • Nemessuri Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentésben foglalt terület közterület.
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk. Ha bejelentésében foglalt zöldterület a lakóingatlanhoz tartozik, az ingatlan tulajdonosa kötelezett az épület előtti járda és zöldterület tisztán t...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Nemessuri Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szemetes utcaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Poller, mint hamutartó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biczok Peter
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Bimbó út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére