Válaszra vár

Rosszul elhelyezett és lerakott csatornafedél

Anonim Járókelő

Az Eiffel Műhelyház tereprendezési munkálatai során egy csatornafedelet rosszul raktak le a Kőbányai út Kőbánya felé vezető oldalán a külső sávban a gépjárművek nyomtávjába. A csatornafedélen történő minden egyes áthajtás rendkívüli zajjal jár, ami a Kőbányai út 43/B szám alatti társasház lakóinak pihenését jobbára ellehetetleníti.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbányai út 43b

Hozzászólások

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Medence

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Olof Palme sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szétesett kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére