Megoldott

Letörött szemetes

A Váci úton, a Bagaria utcai megállóban (a város felé) a kuka leszakadt, a megálló környezete szemetes.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Budapest

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Zsófi Ghira hozzászólt a bejelentéshez.

    Közben megoldódott.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Zsófi Ghira bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére