Megoldott

Zöldhulladék

Anonim Járókelő

Több hónapja a Bogdáni út 6 és 8 közötti területen nagy faág kupac és fatörzs részek éktelenkednek. Ez közterület. Az egész terület elhanyagolt, tele rendezetlen bokrokkal és szeméttel.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bogdáni út 6b

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott. Ma ledarálták a hulladékot.
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Bejelentését köszönjük!

    Budapest, 2020. szeptember 24.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére