Válaszra vár

Kidőlt buszmegálló

Anonim Járókelő

XVII. kerületben Kucorgó téren kidőlt a Volánbusz megállója.
Hétfő óta ilyen kép fogadja a buszra várakozókat.
+ megjegyzés a megállóban rengeteg a szemét, a közterületesek nem járnak erre takarítani sosem!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 368

Hozzászólások

  • Der Komissar hozzászólt a bejelentéshez.

    Remélem alatta nincs senki. 2020 Budapest.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére