Megoldásra vár

Kátyú foltozás

Anonim Járókelő

Kérnénk a Budapest XI.kerület Etele út, szervízúton a kátyúk javítását, az Etele út 44a környékén és az utca elején is.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 44a

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére