Válaszra vár

Hónapok óta tartó “javítás”

Anonim Járókelő

Több hete talán hónapja így van egy tábla kihelyezve, forgalmas útszakasz. Az nem megoldás hogy körbe festjuk és kiteszunk egy táblát....

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újmajori u. 3

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Rákosmente Sajtó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A tárgyi, tömegközlekedéssel érintett útszakasz kezelése és üzemeltetése fővárosi feladat, ezért illetékességből a bejelentést szíveskedjenek az utat kezelő Budapest Közút Zrt. ré...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyú az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szállító utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére