Válaszra vár

Hiányzik a takarólemez

Hiányzik a takarólemez. Kérem, pótolják. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 168-178a

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére