Válaszra vár

Rossz állapotú út

Anonim Járókelő

(Bp. XII. ker.) A Tamás köz útburkolata nagyon rossz állapotban van. A legrosszabb állapotban lévő szakasz a Tamás köz - Dobsinai utca kereszteződésénél van, ahol még a járda szegélye is omlik.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Dobsinai u. 13

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére